Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

vBulletin 5.3.x Bot

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• vBulletin 5.3.x Bot

Merhaba 5.3.x sürümlerine uygun konu çekme botu varmı acaba konuyu yanlış yere açmadım umarım.
    yilmaz bunu beğendi.

Merhaba CryptoSS bende onun üzerinde çalışıyordum, aslında rss besleme ile ben bunu hallettim sadece kaynak rss php ile eksikleri giderdim şuan oluyor.
    Teknoloji kısmına rss bot olarak ayarladım
    https://www.vbulletinturko.com/teknoloji

RSS eklerken Gövde Şablonu içine
    HTML-Kodu:
    {rss:content:encoded}
    eklemen lazım bu kaynaktan ne varsa alır karakter sınırı yoktur.

Benzer Haberler

Ekte eklediğim php dosya budur
    bunu Besleme URL Adresi bunu ekleyeceksin
    https://www.vbulletinturko.com/bot/rss_guncel.php
    kaynak yazılıma bakarsan BB kode duyarlıdır.
    Eklenen Dosyalar

Yorum yap

Teşekkür Ederim sadece rss üzerinden çekiyorum alacağımız sidece rss yoksa kapatılmış ise çekilmez değilmi.

Yorum yap

RSS olması şart değil php den anlıyorsan istediğin yerden istediğin kategoriden istediğin konu veya haberleri içeriği çekersin.
        Yapman gerek hedef sitenin kaynak yazılımından tek tek seçip bir kereye mahsus ayarlamak gerek.

Sen hangi siteden çekmek istiyorsan özelden adresini gönder ben o site için rss dosyası hazırlarım bot şeklinde zaman ayrlı konuları çeker.

Yorum yap

Aslı yilmaz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          RSS olması şart değil php den anlıyorsan istediğin yerden istediğin kategoriden istediğin konu veya haberleri içeriği çekersin.
          Yapman gerek hedef sitenin kaynak yazılımından tek tek seçip bir kereye mahsus ayarlamak gerek.

Sen hangi siteden çekmek istiyorsan özelden adresini gönder ben o site için rss dosyası hazırlarım bot şeklinde zaman ayrlı konuları çeker.

Özel Mesaj Atamıyorum bir sorun var galiba 1 karakterden fazla yazamazsınız diyor kontrol edebilirmisin acaba
          yilmaz bunu beğendi.

Yorum yap

• yilmaz
            yilmaz yorumladı
            Yorumu Düzenleme
            Hata giderildi

Diğer Konular

Collapse

Konular İstatistikler Son Mesaj
        Başlatan CryptoSS, 24.01.18, 21:19
        5 cevap
        101 Görüntüleme